Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

V 15 štátoch EÚ nie je očkovanie povinné (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 6 7 8 ... > >>

Hodnoť

Pre zaujímavosť

Poprosil by som uviesť zopár z tých "nemálo štúdii, ktoré hovoria, že zlý zdravotný stav detí súvisí aj s narastajúcim počtom vakcín pri očkovaní a tým aj s množstvom chemikálii, ktoré sa dostávajú do organizmov najmä malých detí" a "množstva výskumov o postvakcinových reakciách, najmä negatívne ukladanie hliníka a iných ťažkých kovov v organizme."
Aby sme sa nebavili takto všeobecne.
 

Kliknite si na stránku, ktorú

v závere udávam, viac článkov je aj časopise Dieťa, ktorý bude organizovať 30.11. o 16 hod. v Bratislave verejnú konferenciu k téme a treba si pozrieť aj knihu Iva Vranská Rojková: Vakcína alebo Nedovoľ, aby mi ublížili! (Vydavateľstvo Spolku slovenských spisovateľov, 333 s., 2009)
 

Hm

Ten link nefunguje.
 

xorxee18

"negatívne vstrebávanie hliníka do organizmu" sa riešilo aj pred piatimi rokmi, ľudia šaleli na internete, že antiperspiranty majú v sebe hliník a to je strašne nebezpečné... Nakoniec sa ukázalo, že to vôbec nie je nebezpečné, ďaleko horšie je, keď máš v kuchyni azbestovú dosku :D Dokonca tí, čo začali používať zastarané alkoholové spreje - deodoranty, si vytvorili škaredé ekzémy :D
 

 

Vôbec to nie je nebezpečné... lebo výrobcovia to povedali.
Hlavne že rakovina je najčastejšia práve v zóne susediacej s podpazušnou lymfatickou uzlinou. Asi náhoda.
 

Rakovinu

môžeš dostať aj na semenníkoch. Takže mi chceš tvrdiť, že si ich potieraš antiperspirantmi? :D Sú to fámy, čo sa tu prezentujú, niektorí dedovia z KDH asi nemajú iné témy.
 

Asi máš pravdu, aj keď tých tém

je viac ako dosť. Problém je si z nich vybrať a potom niečo napísať. Nie je to vec hodiny ani nie desiatich.
 

 

Odporučím Vám pán Mikloško naštudovať aj protiargumenty a prezentovať aj tie.

Na první pohled vás může soupis povinných očkování dítěte vyděsit: Za patnáct let musí dítě dostat povinně minimálně dvanáct injekcí (jejich počet se však může víc než zdvojnásobit, pokud se mu rozhodnete přikoupit i očkování nepovinná). Pravděpodobně z tohoto, poněkud strašidelného, počtu pramení obavy rodičů, že očkování podlomí imunitu jejich dětí. To je také hlavním argumentem odpůrců očkování.
Jenže podle závěrů výzkumů, které mají k dispozici Centers for Disease Control and Prevention a American Academy of Pediatrics čelí imunita dítěte každý den velkému množství potenciálně ohrožujících podnětů - od bakterií v jídle až přes prach, který dýcháme. V porovnání s každodenní zátěží, se kterou se dětský imunitní systém musí vyrovnávat, je vliv očkování zanedbatelný.

O souvislosti vakcíny proti spalničkám, příušnicím, zarděnkám a vzniku autismu se začalo mluvit v roce 2002 ve Velké Británii. Odtud se poplašná zpráva bleskově rozšířila. Vyšetřováním této hypotézy se zabýval tým odborníků z Institute of Medicine, bylo provedeno celkem čtrnáct studií a všechny shodně potvrdily, že očkování nemá se vznikem autismu vůbec nic společného.

Je tam toho fúra nebudem kopírovať všetko.Tá prvá SK stránka je ešte lepšia, len tento text bol skrátený.
zdroje:
http://bezpecneockovanie.wordp...
https://www.facebook.com/bezpe...
http://ona.idnes.cz/vakciny-dn...
 

Ďakujem za fundované argumenty,

iba neverím veľmi americkým inštitúciam v oblasti farmácie a medicíny. Sú pod tlakom mnohých lobby a keď firma liek draho vyrobila, potom ho chce predať. Tento tlak cítime aj tu, je to iná téma. Sám som bol blízko v oku cyklónu okolo metód liečenia Dr. Hamera, ktorý úplne na iných princípoch liečil napr. rakovinu, ale aj iné choroby ako choroby duše bez chemoterapie a radiológie. 2x ho posadili skoro na rok do väzenia a jeho metóda, ktorou už dnes lieči tajne, lacno a dobre mnoho lekárov je na smetisku. Kliknite si slovo hamer a uvidíte o čo sa jedná.
 

 

Jozef, vies, ako sa vyvija liek a za ake peniaze? Co ta moze stat hodina casu napriklad na synchrotrone, ked chces skumat priestorove usporiadanie atomov v latke? Napriklad na NSLS v Brookhavene sa podarilo preskumat strukturu bunkovych membran, za co v 2003 dostal pan MacKinnon Nobelovku za chemiu.
Bohuzial, toto ti nespravi nas slovensky zivnostnik doma na kolene, tak sme odkazani len na tie zahranicne firmy.
Co sa tyka pana Hamera, je to znacne kontroverzna postava, nie je zdokumentovany ziadny pripad uspesneho vyliecenia, zato je viacero pripadov, kedy na jeho metody ludia doplatili... staci spomenut napriklad Oliviu Pilhar, rodicia sa bali sucasnych metod liecby rakoviny, postupovali podla Hamerovych metod, nador narastol na styri kila, uspech to teda nebol, ten prisiel, az ked jej rodicom sud nariadil pocuvnut lekarov a mala sa vyliecila (aj ked vdaka necinnosti sa jej sanca na prezitie znizila z 90 na 10 percent). Nejdem hovorit, ze chemoterapia je skvela, je to hrozny bordel, lebo ju nevies cielit, takze rozbija aj to, co rozbijat nemusi...

P.S. s tym cielenim sa snazia nieco robit - napriklad na ISS sa skumala mikroenkapsulacia, viac na http://www.nasa.gov/mission_pa...
 

Jeden Martin.mintal a Martin XY

boli takí do všetkého vrtáci, boli na lavici hanby v mojej blogerskej knihe. Ty vyzeráš dobre, vieš argumentovať a máš prehľad - asi si pán dochtor alebo apatiekar. Tu odkázanosť na zahraničné firmy som si málo uvedomil, na druhej strane v Hlohovci sme vedeli tiež všeličo vyrobiť.
Hamer je konroverzný, pd r. 1996 idú po ňom a obmedzujú ho, preto je jedovitý. myslím si, že jeho metóda funguje, rakovina je choroba duše. Bol na Slovensku 2x na moje pozvanie, keď si klikneš jeho meno a moje, nájdeš aj asi hodinové video v nemčine, môj rozhovor s ním. Knihu o prípade Pilhar mám doma, jej rodičia sú a boli úplne za Hamera. Pani Rézi Schwarzenberg z Viedne, napísala o Hamerovi knihu a pozvala ma z Ríma na jej promóciu do Viedne, kde som bol spíker...
 

Pod akým tlakom ste

Vy, pán Mikloško, prosím?
 

Ja nie som pod žiadnym tlakom!

Poznám lekárov a aj tí mi hovoria, ako ich navštevujú farma firmy a ponúkajú ich lieky... Minule v novom zákone bolo v parlamente veľa diskusie o farmaloby a dali sa akési pravidla pre to - nie v pracovnom čase, ..., na Honolulu seminár však lekárov pozývať možno.
Tlak reklamy, aby sme jedli všetky tie prášky a pilule je na každého človeka a kto sa mu podvolí, je hotový. O tom, koľko sa u nás predpisuje liekov, koľko sa konzumuje a koľko vracia - tony, som nedávno hovoril v parlamente, myslím pri odvolávaní ministerky. Bol som rád, že sa tam celý deň hovorilo o zdravotníctve, aj konštruktívne a empaticky, aspoň moje vystúpenie v rozprave som za také pokladal -hehe.
 

ockovanie

ak tuzite po seminaroch na honolulu, tak sa stante doktorom. nic vam v tom nebrani.

uz vidim ako pozyvaju vsetkych svetovych kardiologov na celosvetovu konferenciu do hronskeho benadiku. a potom pridu na rad neurologovia do ziaru nad hronom a este som zabudol psychiatrov zavolame do pezinka :)

inac bez ockovania sa nam vracia detska obrna zo syrie cez utecencov - na poplach uz biju rakusania a nemcuri. krajiny kde nie je povinne ockovanie.
 

Túžim po seminároch napr.

v Pezinku, aby som tam došiel za 10 minút. V Amerike som bol 8x, už tam viac nepôjdem. Aj všelikde inde som bol, len za prvých 10 rokov som bol na 115 zahraničných cestách, dovolenky a návštevy Rakúska a Čiech do toho nepočítam. Mám to popísaní v v knihe Ako sme boli slobodní - 10 rokov spoza kulís. 23x som bol vtedy v Nemecku, 22x v Taliansku, ... Radšej to stopnem, aby ...
Ubezpečujem Vás, že ísť na Honolulu by som určite nešiel, aj keby tam bol seminár o ... neviem čom.
Tá poznámka o utečencoch je znepokojivá.
 

 

Detská obrna v Sýrii je zatiaľ na úrovni JPP, nič nie je potvrdené. Keby sa aj nejaké prípady potvrdili, je to z hľadiska Sýrie zanedbateľný zdravotný problém, pretože im umierajú desaťtisíce ľudí v dôsledku absolútneho zlyhania systému zdravotnej starostlivosti. Nie sú schopní vykonať už ani obyčajnú apendektómiu.

Státisíce ľudí majú problém prežiť, trpia nedostatkom potravín a pitnej vody. Infraštruktúra je kvôli vojne rozbitá. Toto sú ideálne podmienky pre vznik akýchkoľvek epidémií, to vieme veľmi dobre na základe epidémií záškrtu v 90. rokoch v krajinách bývalého sovietskeho zväzu, ktoré boli zapríčinené takisto prepadom životnej úrovne o 100 rokov dozadu v dôsledku jeľcinovskej divokej privatizácie a rozpadu štátu. Takže ak v Sýrii vzniknú epidémie, nebude na tom nič prekvapivé.

Je povážlivé, že UNICEF už "štartuje kamióny" s vakcínami kvôli pár MOŽNO prípadom polio, ale doterajšie vážne problémy zdravotnej starostlivosti a podvýživy ich nezaujímali, hoci postihli neporovnateľne viac ľudí.
 

no

ono nejde o syriu, ide o utecencov zo syrie, ktori su v europe a v hlavne statoch kde nie je ockovanie povinne.
 

Aj cez MZV som dostal správu, že

problém je so sýrskymi utečencami v Európe, ktorí trpia na všelijaké choroby. MZV posiela temer denný monitoring situácie, ktorá je v Sýrii katastrofálna. Na druhej strane to, že sa zabránilo vojne je veľkým úspechom rozumu.
 

Nepozerám slovenské televízie

jednoducho nemám, skylink nás obabral a po 4 dňoch zapožičania satelitu od brácha som to vzdala. Takže nijaké "tlaky". Počas reklám nakladám do pračky, umývačky, idem na FB, či povešiam prádlo, takže "tlaky" v žiadnom smere nepociťujem. A vďaka strýkovi-fyziológovi som podobné dobrôtky ani nikdy nekonzumovala.
 

Dobre robíš, keď

nepozeráš hlúposti. Mne je zle, keď vidím tie triviálne naše a zahraničné kraviny. Na druhej strane pozrieť si niečo pekné a dobiť akumulátory je dôležité.
 

1 2 3 4 5 6 7 8 ... > >>

Najčítanejšie


 1. Michal Šimečka: Dedičstvo Fica a Pellegriniho - sme poslední v EÚ 205
 2. Roman Foltin: Pri riadení strany SaS nezabúdam na dôveru občanov 69
 3. Peter Slamenik: Cibuľkovej manžel je ako Columbova žena 60
 4. Věra Tepličková: Nevyužitý potenciál sedí doma a zbytočný impotenciál kecá? 47
 5. Leonard Malacký: Dnes som sa otestoval 28
 6. Ján Komrska: Marcyho hora, New York 28
 7. Monika Nagyova: Zo života vo firme snov: Môj kolega utečenec 27
 8. Rudolf Pado: Holý je nahý 26
 9. Jaroslav Mottl: Denník koviďáka 2020 20
 10. Miroslav Binčík: Pellegriniho chrbát nikdy bolieť nebude. Jamkatá bábka zabúda 16

Rebríčky článkov


 1. Miroslava Arpášová: Čo je zlé na ikebanách? /Z cyklu Filozofia z akropoly Zlatý Bažant/
 2. Richard Gajarský: Vakcinácia po slovensky.
 3. Miroslav Binčík: Pellegriniho chrbát nikdy bolieť nebude. Jamkatá bábka zabúda
 4. Denis Jacko: V Prahe
 5. Vladimír Krátky: Rakušáci v týchto dňoch testujú o život, ale málo vakcinujú !
 6. Rudolf Hozák: Blíži sa koniec rozdielom medzi mobilom a PC
 7. Milan Koval: Ako ďalej, alebo kam „ kráčaš „ Slovensko ?
 8. Vladimír Krátky: Klient je úplné h***o, nevie nič !
 9. Veronika Svabyova: Poézia
 10. Silvia Smolková: Tódovej "followeri"


Už ste čítali?